Nikdy neváhej s tím, co chceš udělat.
V budoucnu totiž může přijít den, kdy budou všechny tvoje šance pryč.

Drahá Carly - předmluva

6. března 2020 v 19:58 | Anielik |  Drahá Carly...
Dlouho jsem nepsala a asi by nebylo od věci sem zase čas od času něco napsat.
Za tu dobu jsem stihla přečíst spoustu věcí a příběhů - buď na telefonu, kde si procvičuju angličtinu, jelikož jsou to většinou cizojazyčné texty - a kolikrát mi to ani tak nepřijde - a nebo nebo jsou tu také seriály, samozřejmě v originálním anglickém znění.
Nejsem ten člověk, který je moc na romantiku, jsem spíše na akci, tragické konce a na horory, ale nepopírám, že se sem tam na nějakou tu slaďoučkou pohádku nekouknu.
Popravdě, poslední dobou mě více, než kdy jindy, tyhle věci přitahují více. Kdo ví, čím je to způsobené.
Poslední dobou mě všechny tyhle příběhy prostě strašně chytají za srdce a dlouho ve mě zůstávají, je to vždy jako cesta z reality, do které se težce vrací, proto učiním následující krok...
Moje obvyklé tragické povídky a fantasy příběhy, s nepřeberným množstvím básní, nejspíše doplním o něco, co by se dalo nazvat romantickým příběhem.

Povídka se jmenuje "Drahá Carly..." a pojednává o dívce a jejím milostném životě, zaklíněném mezi několik mužů. Je možné milovat více lidí najednou?
Spolu s Ellie budeme doufat ve šťastný konec, ale ještě před tím, jí budeme držet palce v nejtěžších chvílích a doufat v lepší zítřky.
Vezme si z toho všeho Carly ponaučení? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama