Nikdy neváhej s tím, co chceš udělat.
V budoucnu totiž může přijít den, kdy budou všechny tvoje šance pryč.

Dopis

23. března 2018 v 22:09 | Anielik |  Spontánní kecy
Lásko,
nikdy bych nečekala, že se s někým dostanu tak daleko, jako teď, a do budoucna možná ještě dále. Tím spíš, když je to člověk, se kterým jedu už na druhý pokus.
Ty si myslíš, že si nic nepamatuju. Ale já si pamatuju každou krásnou chvíli. Možná i ty nepříjemné a smutné, bolestivé - ale pamatuju si je. Od toho, jak jsme se dali dohromady, přes první noc ve tvém bytě, až po bolestivý rozchod, kdy jsme neovládala vlastní tělo ani vlastní slzy.
Jenže to vše je pomíjivé, když pak následují i další hezké a společné vzpomínky.
Asi jsmem možná přes to vše špatné zapomněla na to hezké. Na ten jedinečný pocit, když jsem si s tebou psala a poznávali jsme se. Stejně jako na ten jeidnečný pocit, kdy jsem tě poprvé spatřila, ale cítila jsem se, jako bychom se znali už několik let předtím.
Jak jsem se cítila, když jsme si psali a byli na sobě závislí, když jsme se ještě neznali osobně a ty jsi mi skládal v každé větě komplimenty. Zjistila jsem, že to na tebe jsem celý život čekala a že nás svedlo dohromady neskutečné množství náhod.
Neplánovali jsme být přátelé a oběma nám bylo jasné, kam to od začátku míří.
Když jsem ti řekla, že nejsem siréna a tys odepsal, že by sis, být námořníkem, přál, abych byla tvoje siréna. Stejně jako jsi sepisova svoje pocity, kdy jsem byla tvým důvodem se usmívat a být silnějším a dávala ti chuť do života - bylo to vzájemné.
Tenkrát jsi slíbil, že mi nebudeš lámat srdce, ani mi ubližovat, tenhle slib jsi bohužel porušil, rozlámal jsi mi srdce na několik malých kousků, ublížil jsi mi, ale svou chybu už jsi napravil, dal jsi to srdce zase dohromady a nyní je silnější, než bylo dřív.
Pamatuju si každý pocit, každý pohled, každou důležitou větu a každý důležitý moment, kdy mi s tebou bylo nejvíce krásně. Stejně jako si pamatuju každý pocit i moment, když jsem ti dala druhou šanci - a s tím, co nyní vím, vím i to, že byhc litovala, ti tu druhou šanci nedat. Nyní jsem ráda, že jsem neposlechla ty hlasy lidí kolem mně, kteří mi radili, že ti tu šanci dávat nemám.
Uvědomuju si, jak moc úžasnej chlap v tobě dřímal a potřeboval jen probudit a já se cením každého momentu s tebou, ikdyž je to s námi oběma občas těžké. Vlastně jsem se dnes při čtení těch starých zpráv, ujistila, jak moc tě miluji a jak moc jsi pro mě důležitý, více, než kdokoliv jiný kdy byl a kdy bude. Protože s Tebou chci strávit zbytek života. Nikoho dokonalejšího totiž už nepotkám. Máš vše, co jsem kdy chtěla a co jsem si kdy přála.
A říkej si tomu jak chceš, ale já všem těm neskutečným náhodám, které sahají tak daleko, říkám osud. Osud, který nás dva měl svést dohromady a už jen to, že jsme si tu druhou šanci byli schopni dát a něco pro ni udělat, říká vše.
Udělal jsi ze mě lepšího a šťastnějšího člověka, který je schopný všeho, když má tebe vedle sebe. A budu se tak snažit chovat co nejdéle. Doufám, že v tobě probouzím stejné pocity a ještě dlouho budu, až do konce našich společných dnů. Jsi totiž můj důvod se usmívat, dýchat a žít.

Tvůj Anielik.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erin Walentine Sammael Erin Walentine Sammael | Web | 25. března 2018 v 12:00 | Reagovat

Taky jsem zamilovana

2 Keiji Keiji | Web | 11. dubna 2018 v 6:25 | Reagovat

To je moc krásně napsáno. :) Jen to někdy zdaleka nestačí, často je třeba ještě líznout na ten dopis známku a hodit jej do poštovní schránky...

3 MirekC MirekC | Web | 8. května 2018 v 10:24 | Reagovat

[2]:Přesně tak!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama