Nikdy neváhej s tím, co chceš udělat.
V budoucnu totiž může přijít den, kdy budou všechny tvoje šance pryč.

Část osmá: Kouzlo lásky

15. února 2018 v 17:17 | Anielik |  Cesta za kamenem mudrců
Otevřela jsem pomalu oči. Chvíli jsem nevěděla, kde jsem, ale jakmile jsem zjistila, kdo mě drží v náručí, do očí mi vhrkly slzy a já ho rukama pevně objala. "Taky jsem neměla odvahu Ti to říct. Že Tě miluju." Zašeptala jsem potichu. Matt zvedl hlavu. "Anilko?" hleděl na mě jako na zázrak. "Ty žiješ!" vykřikl šťastně a přivinul mě k sobě ještě pevněji.


Tiše jsme plakali a objímali se, nakonec mě opět políbil. Chvíli trvalo, než jsme s pustili. "Co ale uděláme s Kamenem mudrců? Co si budeme přát?"zeptala jsem se a tázavě na něj pohlédla. "Mé největší přání mi už splnil, mám Tě zpátky." Usmál se na mě šťastně a pohladil mě po tváři. "Měli bychom ho odnést Brumbálovi, on už si s ním poradí." Mrkl na mě a pomohl mi vstát hned poté, co se sám postavil. Chytl mě pevně za ruku a kolem pasu, načež jsme se vydali k hradu.


PS: Anilka s Mathewem se stali nerozlučným párem, snad díky tomu, co vše spolu prožili. Kámen mudrců odevzdali do ředitelny a poté, co povyprávěli celý svůj příběh, se jim dostalo ocenění a bodů, které pomohli k výhře školního poháru obou kolejí.
Chodba ve třetím patře už nikdy poté nebyla otevřena a již ji nikdo z Bradavické školy čar a kouzel nenavštívil. Stejně ji nenavštívil ani nikdo jiný, jelikož se v ní už Kámen mudrců už nenacházel. Ten se přemístil do trezoru ke Gringottům, ze kterého se přestěhoval do školního sklepení, kde jej později objevili Harry, Ron a Hermiona a po tomto nálezu již byl zničen samotným Nicholasem Flamelem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama