Nikdy neváhej s tím, co chceš udělat.
V budoucnu totiž může přijít den, kdy budou všechny tvoje šance pryč.

Absolutní nula

13. ledna 2018 v 17:39 | Anielik |  Mé názory
Není to tak, jakože jsme si nikdy nic neprovedli. Není to tak, že jsme si nikdy nic špatného neřekli. Není to tak, jako že jsme nikdy nechybovali. Vlastně je to úplně jinak.
Vlastně jsme si toho nejspíš provedli docela dost, když to vedlo tam, kam to vedlo. Slov bylo také přespříliš mnoho - anebo přespříliš málo? Že jsme skončili tak, jak jsme skončili. A nejvíce bylo chyb, které to vše pokazily a ze kterých jsme se měli poučit možná o něco dříve - ale hlavní je, že jsme se poučili.
A možná právě přes všechno to zlé, nemohu uvěřit, že spolu teď ležíme v jedné posteli a hledíme si do očí tak, jako nikdy. Stále nevěřím tomu, že se mi vrátilo to nejcennější zpět do mého života. Minulý rok mi toho hodně vzal, ale na poslední chvíli mi také něco vrátil, aby zmírnil ztráty a ty nebyly tak velké.
Přesto ale, že jsme si tím už jednou prošli, je to teď jiné. Je to lepší, než kdykoliv předtím, protože já chci, protože snad chceš i ty, protože si to tak přejeme snad oba dva.
To díky tobě se chci stát trpělivější, pracovitější, schovívavější a celkově lepší, to díky tobě chci být jiný člověk.
Nejspíš jsme skvělá ukázka toho, že pokud se dva mají rádi a opravdu něčeho chtějí dosáhnout, tak jde vše změnit, a hlavně k lepšímu.
Skončili jsme tak, jak jsme skončili - ale my jsme hlavně také znovu začali. Odznovu. Se všemi pocity, jiskrami, snahou a novým cílem, sny i vizí. Začali jsme znovu od úplného začátku. Od absolutní nuly.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 13. ledna 2018 v 17:48 | Reagovat

To je tak krásné ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama