Nikdy neváhej s tím, co chceš udělat.
V budoucnu totiž může přijít den, kdy budou všechny tvoje šance pryč.

Hrdinové dnešní doby

7. dubna 2017 v 22:10 | Anielik |  Mé názory
"Hrdina", co znamená pojem "hrdina"? Pro každého něco jiného, ale přesto není dnes těžké být hrdinou pro kohokoliv. Možná je to tím, že dnes vidíme už hrdinství v ledasčem, možná je to tím, že dnes lidé ocení máloco.
Já mám ve svém okolí a životě pár hrdinů, které byste asi nromálně nepoznali, ale pro mě to hedinové jsou, už pro ten skrytý osobní význam.
Samozřejmě, nebudu vám vykládat takovéto, že podporuji naši armádu a vojáky v zámoří a podobné kecy, protože to tak je, ale zní to tak trochu jako klišé.
Kdo je pro mě hrdina?
Hrdina je pro mě člověk, který pro druhé ledaccos a cokoliv udělá a sám za to nic neočekává. Je tu pro vás, když je vám nejhůře, dělá pro vás všechno možné a nenechá vás padnout a nic za to od vás nežádá.
Každé ráno sám vstává a ačkoliv mu není do zpěvu, stejně vstane a usmívá se na svět. Je tu pro druhé, ačkoliv by sám potřeboval pomoci. Hrdina je pro mě ten, co má sám málo a přesto rozdává. Přesto se věnuje ostatním a sám mlčí a skrývá se za falešné úsměvy a pocity.
Hrdina je pro mě člověk s velkým srdcem, co nebojuje pro sebe ale pro ostatní.
To je pro mě hrdinství. Možná právě proto, že by tací lidé měli být a nejsou, proto je zázrak, když se najde alespoň jeden.
O to víc však bolí, když někoho takového necháte jít.
Takoví lidé se neopouštějí, protože budou vždy pohonem vašeho života.
Tak si jich važte.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama