Nikdy neváhej s tím, co chceš udělat.
V budoucnu totiž může přijít den, kdy budou všechny tvoje šance pryč.

Prosím

11. března 2017 v 20:08 | Anielik |  Spontánní kecy
Víte, člověk přijde na všechno, až když už je moc pozdě. Jak moc byl sobecký a co všechno vyměnil za krásné zážitky - tedy možné krásné zážitky. Někdy jsou pro vás důležitější špatné věci, někdysi zkrátka vybereme špatně a přijdeme o to, co pro nás znamená nejvíc, o to, co milujeme nejvíce na světě.
Člověk pozná, když je to ta pravá láska, která by měla trvat celý život, protože se ve vás něco zlomí a vy se změníte. Zrovna takové chvíle, ve kterých, žili-li bychom v románech J.K.Rowlingové, by se nám měnil patron na jiného. Přesně tak si připadám.
Člověk skutečně nezažil depresi, pokud nebyl úplně na dně. A pokud si myslíte, že tam jste, věřte, že to jde vždy i hůře. Pokud ztratíte to jediné, na čem vám v žvotě záleželo, co pro vás znamenalo domov a všechno, pak jste na dně.
Až pokud máte rozedřené oči a vedle sebe několik balíků posmrkaných a promočených kapesníků, pak teprve poznáte, v čem jste skutečně chybovali a co vše byly jen falešné priority a iluze, jak moc jste se vlastně rozhodovali špatně.
Jak ste byli egocentričtí, sobečtí a jak jste nedokázali ocenit nic, co pro vás ta jedna osoba udělala a dělá pořád.
Těžko budete vědět, když s někým sedíte u jednoho stolu, že vám ta osoba časem změní život a zlomí srdce, ale i tak to bude vás hrdina.
Ikdyž to pro vás bude nesnesitelná bolest a jediné, na co myslíte, je jen to nejhorší a připadá vám to jako jeidný možný způsob, jak se toho všeho zbavit, aby se vám ulevilo, protože jinak máte dojem, že zešílíte - naprosto nesnesitelná bolest. Stále pro vás bude ta osoba to nejlepší a jste ochotni na ni roky počkat. I tak máte pocit, jako kdyby ten druhý umřel, ale neumřel, stále je tu. Nedovedu si snad ani představit, jaká by to byla bolest, kdyby byl skutečně pryč, ak psychicky, tak fyzicky.
Některé věci ale nejdou vzít zpět a musíme si všichni vážit toho, koho máme, cenit si toho, co pro nás dělá a neupřednostňovat jiné věci, když to není nutné, protože tak ochuzujeme hlavně sami sebe.
Nedělejte prosím zbytečné chyby.
nedělejte prosím zbytečná špatná rozhodnutí.
Nevydávejte se špatnou cestou.
A mějte otevřené oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama