Nikdy neváhej s tím, co chceš udělat.
V budoucnu totiž může přijít den, kdy budou všechny tvoje šance pryč.

Tečka tečka tečka

11. ledna 2017 v 20:49 | Anielik |  Ostatní
Stokrát jsem začínala větu a tisíckrát jsem ji ukončovala, tisíckrát jsem ji ukončovala a milionkrát jsem ji zase smazala. Kde končí autorská krize a začíná spokojený život jedné vydeptané blogerky? Možná jsem moc rozmazlená, že mám vše a ještě více. Zřejmě toho mám tolik, že nevím, o čem psát.
Chtěla jsem psát knihu, ale asi mi chybí vůle nebo inspirace. Moji inspiraci a energii pohlcují jiné věci, práce například. A tak je těžké psát básničku nebo dokonce příběh. Mám v podstatě to, co jsem si kdysi přála a sny se pomalu plní dále.
Jen jedno se mi neplní a to je dostatek inspirace k tomu, abych napsala knihu, jež mám rozepsanou už od roku 2012. Možná že právě Leontýnka a její trýznivý osud byla moje jediná naděje. Možná že právě ona měla být mým vrcholným dílem, který uzavře mou rádoby kariéru blogerky a posune mě na samý vrchol. A třeba se jen moc málo snažím.
Ráda bych tedy ve psaní pokračovala, ale je možné, že mi jen chybí zpětná vazba a osoby, které by daly vědět, že to, s čím se snažím, čtou a líbí se jim to, že chtějí, abych psala dále.
Snad se tedy brzy k psaní vrátím a bude se mi dařit přeci jen lépe.
Zatím přeji hodně štěstí a zdaru všem, kdož sem zavítají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikola Nikola | Web | 12. ledna 2017 v 8:18 | Reagovat

Taktéž přeji vše nej v novém roce, taky ale přeji hodně čtenářů a posléze i mraky super nápadů.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama