Nikdy neváhej s tím, co chceš udělat.
V budoucnu totiž může přijít den, kdy budou všechny tvoje šance pryč.

Nebezpečí

10. června 2013 v 20:47 | Anielik |  Články z inspirace a nápadu
Občas v našem životě přijdou chvíle, kdy strach začne převyšovat nad odhodláním, chtíčem, nad pocitem, že se na něco tešíte. Probíráte si stále protiklady ale stejně pocit, že si zrovna tohle přejete, neustává. Chcete na chvíli vypnout a udělat prostě to, co vám přijde na mysl.
Udělat prostě něco, co není tak běžné, nějaké dobrodružství a trochu si užít, jelikož my žijeme pouze jednou a kdo jiný bude žít a užívat si náš život, když ne my?
Jednou se totiž probereme a jako ze dne na den zjistíme, že to, co jsme mohli udělat, něco bláznivého a nenormálního, už nemůžeme, že všechen ten volný čas možný k využití těch šancí a uskutečnění bláznivých činů, splněný snů, že toto všechno je pryč a my stárneme a umíráme.
Tak proč na chvíli nezapomenout na pravidla a neudělat něco, co skutenčě chceme, i když to nemá nejměnší logický důvod, hubší smysl?
Žijeme jen jednou. Narodili jsme se tak, že jsme brečeli a všichni se smáli, tak žijme tak, aby až budeme umírat, jsme mohli říct "Stálo to za to", "Ten život jsem si užil.", a aby všichni plakali a my se smáli.
Žijeme jednou, žijeme teď, tak nepřežívejme, ale žijme. Riskněte občas.

THE TIME IS NOW. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama