Nikdy neváhej s tím, co chceš udělat.
V budoucnu totiž může přijít den, kdy budou všechny tvoje šance pryč.

Panna ze silikonu

12. února 2013 v 17:29 | Anielik |  Internet
Ano, měla jsem připravenou třetí kapitoly z povídky "Osud nočního tvora", avšak do ruky mi padlo něco jiného. Jak už napovídá název článku, byla to silikonová panna, která by údajně měla sloužit mužům, dá se říci, jako náhrada ženy, zejména při sexu. Vynalezli ji ve Švédsku a stojí "pouhých" 80.000 Kč. Pro ilustraci jeden obrázek (sprosté se mi na tento blog nehodí, ty si musíte najít sami)
"Její pokožka je na 99.8% podobná lidské pokožce.
Vydrží 25 let i když jí budeš denně používat.
Plně nastavitelná do jakékoliv polohy.
Má 100 senzorů po celém těle.
Má 30 senzorů v přirození.
Každý senzor jí s ní hýbá specifickou cestou až do 20ti poloh.
Při penetraci vydává jemné zvuky příjemné tvému sluchu.
Když cítí pulzaci ve svém přirození tak jemně sténá.
Při doteku jakéhokoliv senzoru zvlhne.


Základní parametry:
Má tři otvory (pochva, řiť a ústa) Může hýbat hlavou jak chceš.
Aby se ti úplně líbila můžeš si vybrat:
Velikost
Výšku
Barvu pokožky
Barvu vlasů
Barvu ochlupení nebo úplně vyholenou


Její výhody:
Nemluví
Netloustne
Nikdy nemá periodu
Neprdí
Nenakupuje
Neotěhotní
Nemá matku
Nikdy jí nebolí hlava
Nechodí k holiči
Nekouká se na televizi
Je jí jedno na co se ty koukáš na televizi
Nechodí na internet
Nikdy nezestárne.
Nežárlí když si domů přivedeš jinou ženu
Nenadává když jdeš někam a je jí jedno kdy se vrátíš. "

Tyto paramentry uvádí již dost zdrojů. Chlapci přiznejme si to, momentálně reagujete nadšeně, ale podíváme se na to jinak. Následující text ovšem neberte osobně i ti, kterých se to netýká.
Proč je to opět silikonová žena? Proč ne muž? Myslím, že odpověď je následující. Ženy mají zřejmě tolik rozumu, že se zabývají důležitějšími věcmi, než vyráběním sexuální náhražky chlapa - mužské EGO by totiž tuto náhradu neunestlo, jsou totiž "nenahraditelní".
Ale doopravdy, býti na některých mužích, tak ženy jen mlčí, drží v posteli, nosí chlapům pivo, teplou večeři a uklízejí v domácnosti, ale co je tohle za život? Když pomineme případnou diskriminaci ženského pohlaví, řekněme si upřímně.
Dokáže se tato silikonová... věc, k vám přitulit, říci, že jí chybíte, že vás Miluje, dokáže vás obejmout, pohladit a usmát se na vás? Myslím, že hekání při sexuálním styku nenahradí ani jednu z těchto věcí. Ano, chvíli by možná byli muži spokojení, ale po delší době by jim i ty naše chyby chyběly. A kdo je vůbec v dnešní době dokonalý?
Tato doba je jen o náhražkách, pokroku, upřímnost znamená drzost, vztahy jen sex, štěstí se rovná "lajku" u fotky a dětství je rovno Facebooku. Neříkám, že je facebook špatný, ale realita je realita, ta má něco, co na Facebooku nenajdete.
Kdy doba dospěje tam, že s vámi tyto součástky a silikony budou mluvit? Ale stále je tu ta otázka, že ať už vědci vyrobí cokoliv, pořád to nebude žijící bytost, která dýchá, tluče jí srdce a vydává tělesné teplo, která má svou identickou vůni, identickej charakter, který si nevyberete v žádném manuálu, ani objednávce, své chyby, pro které je milována a své lidské jednání, bude to jen kopa kódů a součástek, do kterých se bude lít kopa oleje a bude se vytírat mokrou houbou.
V jaké jsme to době? Některé věci se zkrátka nedají nahradit, tak kdy to pochopíme?
Problém je, že pokud si uchylák chce užít raději na panně, než na malé holčičce, ať si to udělá, jenže tohle nezůstane jen u lidí s poruchou, za chvíli tuto náhražku budou mít všichni a nebudeme za chvíli znát nic jiného, než Facebook, Umělost a plast, Duckface, SMSky a lidské teplo, lidská slova, pohledy a gesta už pro nás budou neznámá.
Na co je tahle společnost hrdá? Kde jsme to skončili? Nahrazujeme něco, co nahradit nejde, odcizujeme se, ztrácíme schopnost vyjádřit, co máme na srdci, věnovat úsměv a pohladit blízkého člověka po vlasech se slovy "Mám tě rád/a", opravdu tohle chceme? Opravdu jdeme tak rychle do háje? Doopravdy to není jen sen? Kéž by.

Co si o tomhle myslíte vy? Pište do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NaTyy NaTyy | Web | 12. února 2013 v 17:32 | Reagovat

Ježiš :D tak tom slyším poprvé :DD docela zajímavé :D

2 Martin Martin | E-mail | 16. února 2014 v 18:41 | Reagovat

Uryvek ze clanku(Dokáže se tato silikonová... věc, k vám přitulit, říci, že jí chybíte, že vás Miluje, dokáže vás obejmout, pohladit a usmát se na vás?).Tak zrovna tohle vsechno moje zena nedela a jeji upélne jedno ze mi to chybi,byt je krasna a velmi sexi a mam s ni 2 krasny deti.Tak bych ji klidne za tohle vymenil.Takze to jsou slabe argumenty.

3 ctenar ctenar | 4. března 2014 v 8:53 | Reagovat

Nejdriv si to over, placas kraviny:
https://secure.realdoll.com/select-male-realdoll2/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama