Nikdy neváhej s tím, co chceš udělat.
V budoucnu totiž může přijít den, kdy budou všechny tvoje šance pryč.

Nový design

3. listopadu 2011 v 16:40 | Anielik |  Ostatní

Milí čtenáři.
Ano, jak jste si již jistě všimli, byl nahozen opět nový, zelený design, jelikož ten předchozí se mi moc nepovedl a byl tudíž plánován pouze jako přechodná verze. Navíc byl sestaven ve stylu "sleposti", jelikož byl jen jednobarevný a výsledný dojem dopadl tak, že má návštěvník pocit, že oslepl, minimálně v oblasti barev.

Ačkoliv je listopad a mé původní plány byly červená, oranžová a žlutá, má konečná volba padla na zelenou, poněvadž ji plánuji již delší dobu a myslím, že připomenout si v sychravém a studeném dni, dny jarní, kdy se ještě stromy zelenaly, není špatné. Ale i napříč tomu, proti krásným, podzimním barvám nic nemám.

Během konce roku nebo únoru plánuji přehled všech desigenů blogu, aby ti, co sem od začátku nechodí, měli přehled o tom, jak to vůbec vypadalo. Ovšem jestli to udělám formou screenů, což bych všech pět nebo šest desigenů musela nastavovat úplně znovu nebo jestli to udělám formou pouhého loga, to se ještě rozmyslím a vy uvidíte výsledek během následujících třech měsíců.

A jako v každém článku, popisujícím a uvadějícím nový design, vám i v tomto článku děkuji za návštěvnost a čtennost mého blogu a opět doufám, že jej číst nepřestanete a návštěvníci budou už jen přibývat.

Těším se na další i novou budoucí spolupráci. Děkuji, váš Anielik (Proby).


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama